HETI MENÜ

Szombaton a második helyezett MTK ideiglenes otthonába látogatunk

A Vidi II pedig annak a Bölcskének az otthonában lép pályára, amely legutóbb Szekszárdon 0-3-ról nyert 5-4-re.

OTP Bank Liga 20. forduló
2015. március 14., szombat, 14.00: MTK Budapest - Videoton FC

Az MTK a bajnokságban csupán eggyel kevesebb győzelmet szerzett, mint mi, igaz a fővárosi kék-fehérek öt alkalommal is vereséget szenvedtek, döntetlent pedig még nem játszottak. Érdekesség, hogy a szezon egyik legnagyobb arányú Vidi-győzelme a bajnokságban az MTK ellen született (Vidi - MTK 5-0), ezen kívül a Lombard Pápa otthonában is szereztünk egy 5-0-ás győzelmet. Garami József együttese a hazai mérkőzéseit a Bozsik Stadionban játssza, így hétvégén a Honvéd otthonában kell legyőznünk az MTK-t.

NB III Közép csoport 18. forduló
2015. március 14., szombat, 14.30: Bölcskei SE - Videoton FC II

Második együttesünk a tabellán jelenleg 5. helyen álló Bölcske otthonába látogat. Ellenfelünk két ponttal szerzett többet, mint mi, így egy esetleges Vidi II győzelem azt jelentené, hogy a forduló után a Bölcske elé kerülne Bíró Imre együttese. Nem vár könnyű mérkőzés fiatal csapatunkra, ugyanis a legutóbbi fordulóban parádés eredményt ért el a Bölcske Szekszárdon: úgy nyertek 5-4-re, hogy a félidőben 3-0 volt a hazaiaknak, az 56. percben pedig 4-1-re is vezetett a Szekszárd, innen sikerült bő 20 perc alatt megfordítani a meccset.