STOPLI

Stoplival a pályán 2 – Játssz és vegyél részt Stoplival egy 11-es rúgó versenyen.

A nagy sikerre való tekintettel ismét meghirdetjük ifjúsági játékunkat.

Próbáld ki magad csatárként, és rúgj 11-est a Videoton FC-Mezőkövesd Zsóry FC bajnoki meccs félidejében! Ahhoz, hogy Te is pályára léphess a november 8-i mérkőzés szünetében, nem kell mást tenned, mint, helyesen válaszolni az alábbi kérdésre:

Hányas számú mezt viseli Stopli, a Videoton FC hivatalos ifjúsági kabalája?

A helyes választ küldd be a kitöltött jelentkezési lappal együtt a jatek@videotonfc.hu e-mail címre november 5-ig.

A jelentkezéssel máris esélyt adsz magadnak, hogy Te is az 5 szerencsés nyertes között lehess. A játékra minden 18 éven aluli Vidi szurkoló jelentkezését várjuk.

Nyeremények

A nyertesek a november 8-i, Videoton FC- Mezőkövesd Zsóry FC bajnoki mérkőzés félidejében részt vehetnek a Vidi hivatalos ifjúsági kabalájával - Stoplival- szervezett 11-es rúgó versenyen;
a nyerteseknek és családjuknak ajándék belépőjegyet biztosítunk a MOL Tribün D szektorába;
minden nyertes 1-1 Vidis ajándékcsomaggal is gazdagabb lesz.

Játék ideje: 2013. október 31- november 5.

Eredményhirdetés: 2013. november 6.

A nyerteseket e-mailben és telefonon is értesítjük!

A játékban való részvételhez szükséges a helyes válasz-, és az aláírt regisztrációs- és adatvédelmi nyilatkozat beküldése, amellyel a játékszabályzatot is elfogadja a jelentkező. A dokumentum letölthető ide kattintva! A játékszabályzatot pedig itt lehet elolvasni.