Feczesin Róbert: "Ilyen nagy arányban is megérdemelten nyertünk a DVSC ellen"

Támadónk arról is beszélt, hogy a háromhetes válogatott szünet nagy része a munkáról fog szólni, de a következő napokban az egész csapat pihenőt kapott.

"0-1 előtt is olyan meggyőzően futballoztunk a DVSC ellen, hogy amikor megszerezték a vezetést, akkor sem estem pánikba, és végig biztos voltam abban, hogy mi fogunk nyerni. Nyilván arra nem mertem volna tippelni, hogy 5 gólt is szerzünk, de a győzelmünk úgy érzem, egy percig nem forgott veszélyben, és ilyen különbséggel is megérdemelt volt. Külön öröm, hogy lelkes szurkolóinkat sikerült végre jó, látványos és eredményes focival kiszolgálnunk. Most következik egy kis pihenés a válogatott szünet alatt, úgyhogy lesz lehetőségünk a feltöltődésre, de természetesen a 3 hét nagy része azért munkával fog telni. Bízom benne, hogy a Haladás ellen ott fogjuk folytatni, ahol most a Debrecen ellen abbahagytuk. Nagyon örülök annak, hogy ebben a szezonban eddig viszonylag sok gólt szereztem, de az első és legfontosabb az az, hogy a csapat nyerjen, hogy kinek a góljaival az csupán másodlagos. Nem szoktam szezon előtt kitűzni olyan célt, hogy hány góllal fejezzem be az idényt. Csatár vagyok, természetesen minél több gólt szeretnék lőni, de ugyanúgy tudok örülni a győzelemnek akkor is, ha nem én lövöm a gólt, hanem valamelyik csapattársam" - nyilatkozta honlapunknak Feczesin Róbert.