Anel Hadzic: "Ha még két percig tart a mérkőzés, mi nyerünk"

Egyenlítő találatunkat szerző középpályásunk azt is elárulta, hogy a meccs előtt nem egyezett volna ki a döntetlennel.

"Nem kezdtük jól a mérkőzést, gyakorlatilag az első lövésből gólt szerzett ellenünk az Újpest. A folytatásban aztán hiába uraltuk a játékot, nem sikerült gyorsan egyenlítenünk. Ráadásul nem is játszottunk olyan agresszíven, ahogy kellett volna. 0-2 után mindent egy lapra feltéve támadtunk, minden pályán lévő játékos próbált száz százalékot nyújtani. Scsepovics találata óriási lökést adott számunkra, hiába voltunk fáradtak, ment mindenki előre, és megérdemelten tudtunk egyenlíteni, gyakorlatilag másfél perc alatt. Ráadásul ha még két percig tart a mérkőzés, akkor biztos vagyok benne, hogy a győztes gólt is megszerezzük. Érdekesen alakult a találkozó, kezdés előtt biztos, hogy nem egyeztem volna ki a döntetlennel, de így, hogy 0-2-ről felálltunk az utolsó pillanatban - ráadásul egy jó Újpest ellen - értékesnek nevezhető a döntetlen. Nem játszottunk hiba nélkül, de az a mentalitás, ahogy küzdöttünk az egyenlítésért, és az utolsó pillanatig nem adtuk fel, mindenképp biztató lehet a csütörtöki, nagyon fontos EL-meccsünk előtt" - nyilatkozta honlapunknak Anel Hadzic.