Marko Nikolics:

„Jó mérkőzést láthattak ma a nézők, ahol egy harcos Diósgyőrt sikerült legyőznünk. Jól kezdtünk, de gyorsan megszerezte a vezetést a hazai csapat – akárcsak a múlt héten, ismét gól lett az ellenfél első lövése. Ezt követően átvettük a Diósgyőr ritmusát, inkább az ő harcos stílusukat lehetett látni a pályán, nem igazán használtuk a fejünket és hosszú labdákkal próbálkoztunk. A szünetben három-négy taktikai korrekcióról beszéltem a játékosoknak, valamint arra kértem őket, hogy a földön járassák a labdát és mutassák meg azt, amit a hét folyamán gyakoroltak. A szünet után el is kezdtünk játszani, megfordítottuk a meccset, de egy újabb nagy góllal egyenlíteni tudott az ellenfél. Szinte a semmiből jött az a gól, alig akartam elhinni, de végül sikerült megszereznünk a harmadik találatot és miénk lett a három pont. Úgy gondolom, hogy megérdemelten nyertünk, gratulálok a játékosoknak! Az első kör után vezetjük a tabellát, de még sok munka vár ránk. Köszönjük a Vidi-szurkolóknak, hogy Debrecenben is végig biztattak minket!”

Bódog Tamás:

„Az első félidő úgy gondolom, hogy rendben volt. Talán momentuma sem volt a vendégeknek, de ez így már semmit nem jelent. A második félidőben azokat a hibákat, amiket elkövettünk, a Vidi jó játékosai kihasználták. Öt méteren nem lehet védekezni. Ha hagyod, hogy az ember mögéd kerüljön és beforduljon, akkor felmerül a kérdés, hogy mit gyakorolunk a héten. Lemaradtunk a tizenhatosra berúgott labdákról, ellenfelünk pedig odaért. Volt bennük sebesség, nehéz volt ezt levédekezni, de 1-2 szituációnál lehettünk volna agresszívabbak és nem kellett volna lemaradnunk az emberekről. Ezeken javítani kell. Bosszantó ez így, mert visszajöttünk 2-2-re, de mégsem tudtuk megtartani az eredményt. Ugraival beszéltem is, hogy a bal oldalt zárja jobban, pont szerettünk volna cserélni, most utólag látom, hogy előbb kellett volna. Dolgozunk tovább!”