UTÁNPÓTLÁS

Tíz gólt rúgott U19-es csapatunk a Budai FC-nek

Szabó Bálint és Halmai Ádám is többször betaláltak a kapuba.

A fiúknál U14-től U19-ig minden korosztályos utánpótlás-csapatunk pályára lépett a hétvégén, a leányoknál az U16 volt érdekelt.

U19 II. osztály 11. forduló
2019. október 30. Budai FC SE - MOL Fehérvár FC - Zalaegerszegi TE FC 1-10 (1-5)
A 15. helyezett Budai FC ellen együttesünk számított esélyesebbnek és végül magabiztos sikert is aratott. A hétközi találkozón a budaörsi kooperáció keretein belül egyébként az NB II-ben szereplő Szabó Bálint-Halmai Ádám duó is pályára lépett, ráadásul előbbi 4, utóbbi 2 alkalommal ünnepelhetett gólt. Rádai és Kojnok szintén dupláztak, együttesünk óriási különbséggel győzött. A hazaiaknál az 57. percben Ábrahám kiállításra került, a mieink most 7.-ek és legközelebb a Szeged-Csanádot fogadják.

U17 II. osztály 11. forduló
2019. október 30. MOL Fehérvár FC - Szeged-Csanád Grosics Akadémia 2-1 (1-1)
Simek Péter együttese az élről várta az összecsapást és a szűk győzelemmel ott is maradt: Fodor és Bozai voltak ezúttal a gólszerzők. Az első félidőben még egyenlítő Szeged maradt 14., a Vidi legközelebb a 11. Újpest FC-hez látogat majd.

U16 II. osztály 11. forduló
2019. október 30. MOL Fehérvár FC - Szeged-Csanád Grosics Akadémia 7-2 (3-1)
U16-os csapatunk is a Szegedet fogadta Sóstón, de jóval nagyobb különbséggel győzött: Babó Levente csapata már az első percben vezetett, majd a 60. percig megrúgta 4. gólját is. Salacz és Varga G. dupláztak, a Vidi maradt az élen és legközelebb a 12. Újpest FC vendége lesz.

U15 I. osztály 11. forduló
2019. október 30. MOL Fehérvár FC - KTE Labdarúgó Akadémia 4-2 (0-0)
A félidőben még nem úgy festett, hogy gólparádéba torkollik az összecsapás, hiszen nem esett gól az első 40 perc során. Ezt követően azonban beindultak a csapatok, amelyből a Vidi jött ki jobban: a 64. percre 4-0 volt az állás, ezután közelített a KTE 4-2-ig. Csapatunk így 12., a KTE maradt 1 pontos. Legközelebb a 8. Paks vendégei leszünk.

U14 I. osztály 11. forduló
2019. október 30. MOL Fehérvár FC - KTE Labdarúgó Akadémia 0-1 (0-0)
Szintén a Kecskemét volt az U14 vendége, de ebben a korosztályban a 9. helyen állnak a Bács-Kiskun megyeiek, akik egy utolsó előtti perces találattal tudták elhozni a három pontot 11 kör után 5 egységgel álló együttesünk otthonából. A 12. Paks otthonában javíthatunk majd.

Női labdarúgás

Leány U16 Kiemelt csoport 8. forduló
2019. október 30. Ferencvárosi TC - MOL Fehérvár FC 17-0 (9-0)
Érvényesítette a papírformát a Ferencváros együttese a leány U16-os korosztályban és nagy különbséggel győzött. Együttesünk ezzel most a 10. helyen áll, következőleg a 8. DVSC-t látjuk vendégül Sóstón.

Szerző: Guber Péter

Fotó: molfehervarfc.hu