UTÁNPÓTLÁS

Kilencgólos drámából keveredett ki győztesen a MOL Vidi FC U16-os csapata

5-4-re vertük a Budai FC U16-os gárdáját, tizedszer is nyert 2019-ben az U17. Utánpótlás-eredmények.

A MOL Vidi FC teljes férfi utánpótlás-szekciója érdekelt volt a hétvégén, a hölgyek közül az U19 pihent.

U19 II. osztály 25. forduló
2019. április 27. Zalaegerszegi TE - MOL Vidi FC 2-2 (2-0)
Kétgólos hátrányból, tíz emberrel sikerült pontot mentenie Toldi Gábor gárdájának. U19-ünk a 25. percre 0-2-re állt, ráadásul tíz perccel később emberhátrányba is került. A második játékrészben azonban viszont talpra álltunk és Horváth B., valamint Balogh révén egyenlítettünk. Győzelmével a Vasas ugrott az élre, a Pécset viszont egy pontra közelítettük, így a harmadik helyen állunk. Következőleg a 8. Paks lesz az ellenfél.

U17 II. osztály 25. forduló
2019. április 27. MOL Vidi FC - Budai FC 2-0 (1-0)
Mindkét játékrészben betalált és így magabiztos győzelmet aratott a 15. Budai FC ellen U17-es együttesünk. Simek Péter csapata Szöllősi és Érczkövi góljaival tartotta itthon a három pontot és így már zsinórban tizedjére győzött 2019-ben. Csapatunk megelőzte az UTE-t és már csak a Vasas áll előttünk. Legközelebb a 6. ZTE otthonába látogatunk.

U16 II. osztály 25. forduló
2019. április 27. MOL Vidi FC - Budai FC 5-4 (4-1)
Drámai csatából keveredett ki nyertesen U16-os gárdánk. A Bencze Zsolt edzette csapat a félidőben Fogas duplájával és Bozai, valamint Kincses találataival már 4-1-re vezetett, majd egy gólváltással később 5-2-re is állt, de a 69. percre, 20 perccel a vége előtt már 5-4 volt az állás. Ekkor azonban elzárták a "gólcsapokat", több találat nem esett, így legyőztük a 8. Budai FC-t. Az elsőtől 13, a harmadiktól 8 egységre vagyunk.

U15 I. osztály 25. forduló
2019. április 26. Illés Akadémia-Haladás - MOL Vidi FC 4-2 (1-0)
Vereséget szenvedett a forduló előtt 13. Illés Akadémia-Haladás csapatától a Vidi U15. Nagy Lajos tanítványai kétszer is egyenlíteni tudtak, másodjára az 59. minutumban, Kuczi révén. A 64. percben azonban harmadjára is előnybe kerültek a hazaiak, a 77.-ben pedig be is biztosították sikerüket. A mieink maradtak 5.-ek és legközelebb az éllovas PAFC-ot fogadják.

U14 I. osztály 25. forduló
2019. április 26. Illés Akadémia-Haladás - MOL Vidi FC 2-3 (0-0)
Az U14-ben éppen fordított volt a forgatókönyv, mint az egy korosztállyal idősebbeknél. A Vidi ugyanis három alkalommal tudott előnybe kerülni, míg a Haladás kétszer egalizált - az utolsó gólpár a 80. és a 82. percekben esett, vagyis Arany Dávid csapata azonnal reagálni tudott az egyenlítésre. Győzelmünkkel feljöttünk 10.-nek, majd a 3. PAFC-ot fogadjuk legközelebb.

Női labdarúgás

Leány U16 Kiemelt csoport 17. forduló
2019. április 27. MOL Vidi FC - Soroksár SC 4-1 (3-1)
Vereséggel három pontra is csökkenhetett volna a két csapat közti különbség a tabellán, azonban együttesünk magabiztos győzelmet aratott a 9. Soroksár fölött. Hajpál kétszer, Huszár és Horváth Mimi egyszer-egyszer találtak be, így továbbra is a 7. Kelen SC-t "ostromoljuk". Május 5-én éppen az ő vendégeik leszünk majd.

Leány U14 Észak-nyugati csoport 11. forduló
2019. április 27. Veszprém FC USE - MOL Vidi FC 3-0 (1-0)
Másodszor is kikapott csapatunk az idényben a Veszprémtől, így maradtunk a 7. helyen a tabellán. Együttesünk számára még három forduló maradt az idényből, legközelebb a 3. ETO érkezik Székesfehérvárra.

Szerző: Guber Péter

Fotó: molvidi.hu