Győztes dunaszerdahelyi túra

A DAC vendégeként lépett pályára Szlovákiában a Vidi U14 és U15, mindkét csapatunk megnyerte felkészülési mérkőzését.

Nagyobb izgalmakat az U15 meccse ehozott, Poór András taníványai az első félidőt még 1-0-s hátrányban zárták, ám a térfélcserét követően nagyot változott a játék képe. Fodor Márton duplájával és Cseh Attila góljával fordított a Vidi, mely a második félidőben tetszetős támadásokat vezetett. A hajrában még egy gyors gólváltást láthatott a nagyérdemű, a vége így 4-2 lett a Videoton FC U15 javára.
14 éveseink simább meccset zártak győzelemmel, Müller Csaba edző alakulata Lencsés Balázs fejesével szerzett vezetést a DAC U14 ellen, majd a második félidőben Kovács Sándor és Pápai Kristóf lövése tette teljessé a látogatók 3-0 arányú győzelmét.

Szerző: Németh Zoltán