PETŐ TAMÁS

"Az edzőtábor alatt mindent sikerült megvalósítanunk, amit szerettünk volna"

Vezetőedzőnk, Pető Tamás a Göztepe elleni felkészülési mérkőzést és a mögöttünk hagyott edzőtábort is értékelte.

“A mai találkozó inkább hasonlított egy tétmérkőzésre, mint egy felkészülési meccsre, így remek erőfelmérő volt számunkra. Azt gondolom, az első félidőben játékban jobbak voltunk ellenfelünknél, 2-0 után a harmadik gólunkat is megszerezhettük volna. Sajnos elkerülhető gólokat kaptunk, a tizenegyest erősen véleményesnek éreztem, majd a félidő vége előtt egyenlített a Göztepe. A szünet után jól álltuk a sarat, ekkor kevesebb helyzet alakult ki, de láthattuk, hogy az ellenfelünk sort cserélt és legalább olyan minőségű játékosok álltak be náluk, mint akik az első félidőben a pályán voltak. A tíznapos edzőtábor alatt mindent sikerült megvalósítanunk, amit szerettünk volna, nagyon örülök neki, hogy a játékosok maximálisan befogadóak az elképzeléseinket illetően. Megyünk tovább és mostantól teljes gőzzel a jövő heti Konferencia Liga-mérkőzésre és a bajnoki rajtra fókuszálunk” - nyilatkozta honlapunknak Pető Tamás vezetőedző.

Szerző: Óházy Bálint

Fotó: fehervarfc.hu