A ráadásban szerezte meg a győztes találatot az U21-es válogatott

Tóth Bence végigjátszotta a Málta elleni Eb-selejtezőt.

A magyar válogatott múlt pénteken a németek otthonában ért el megsüvegelendő eredményt, Vida és Zsótér góljaival 2-1-re legyőzte az U21-es Eb-címvédőt. A bravúros eredmény az önbizalom szempontjából jót tett a csapatnak, de Michael Boris szövetségi edző kiemelte: első Eb-selejtező mérkőzésünkön, Málta ellen nagyon nehéz meccs várhat a csapatra. A máltaiak két meccset már lejátszottak a sorozatból, Belgiumban és Cipruson is 2-1-re kaptak ki, utóbbi mérkőzésen a 93. percben kapott góllal maradtak alul - olvasható az mlsz.hu-n.

A keddi mérkőzésen ott volt a kezdőben a Vidi fiatal labdarúgója, Tóth Bence, míg Szabó Bence a kispadon foglalt helyet. Az eredmény végül ezúttal is 2-1 lett, az utolsó percben szerezte meg Lenzsér Bence a győztes gólt.

Magyarország-Málta 2-1 (1-1)
Magyarország: Demjén Patrik - Lenzsér Bence, Kecskés Ákos, Tóth Bence - Csernik Kornél (Koszta Márk, 82.), Vida Máté, Zsótér Donát, Szoboszlai Dominik, Szalai Attila (Spandler Csaba, 64)- Makrai Gábor (Kundrák Norbert, 78.), Bíró Bence

Fotó: mlsz.hu