Szurkolói ankét a Sóstói Stadionban

Kedden ankétot tartottunk, amelyen dr. Cser-Palkovics András polgármester, Balogh Attila ügyvezető, Nikolics Nemanja sportigazgató, Pető Tamás vezetőedző, Spandler Csaba csapatkapitány és Rotter Balázs, az RBD vezérszurkolója válaszolt a kérdésekre.

28 kép

Szerző: Tóth Ella

Fotó: vidi.hu