Szurkolói ankét a Sóstói Stadionban
Kedden ankétot tartottunk, amelyen dr. Cser-Palkovics András polgármester, Balogh Attila ügyvezető, Nikolics Nemanja sportigazgató, Pető Tamás vezetőedző, Spandler Csaba csapatkapitány és Rotter Balázs, az RBD vezérszurkolója válaszolt a kérdésekre.
28 kép
Szerző: Tóth Ella
Fotó: vidi.hu


























