JÁTÉKVEZETÉS

Hat játékvezető lesz a Pécs elleni meccseken

A Ligakupa elődöntőinek összes mérkőzésén a DVSC - Videoton FC negyeddöntőn már alkalmazott modellt teszteli tovább az MLSZ.

Amint arról korábban beszámoltunk, az NB I. 2013-2014-es szezonjától minden mérkőzésen hat játékvezető fog majd közreműködni. Az új rendszert először a DVSC - Videoton FC (0-0) Ligakupa-negyeddöntőn alkalmazta a Magyar Labdarúgó Szövetség március 6-án.

A szövetség döntése szerint a Ligakupa elődöntőinek összes mérkőzésén, tehát a március 20-án esedékes Eger - FTC, a március 21-ei Vidi - Pécs, valamint a március 23-ai FTC - Eger és a március 24-ei Pécs - Vidi találkozókon is szerepet kap a két alapvonali játékvezető.

A csütörtöki meccset Iványi Zoltán vezeti, az asszisztensek Berettyán Péter és Varga Gábor lesznek, a tartalék játékvezető szerepét Albert István tölti be. A két alapvonali játékvezető a fent említett debreceni összecsapást dirigáló Farkas Ádám és a világ egyik legjobb bírójának tartott Kassai Viktor lesz.

Author: Acsai N. Ferenc