UTÁNPÓTLÁS

Az U14 és az U15 is győzött szombaton

Már csak két utánpótlás-gárdánk lépett pályára a hétvégén.

Videoton FC U15 - Puskás Akadémia U15 1-0 (1-0)

Óriási skalpot szerzett U15-ös csapatunk az utolsó előtti 2017-es fordulóban. Fiataljaink ellenfele a 3. helyen álló, az éllovas Honvédtől a forduló előtt 2 pontra lévő Puskás Akadémia volt, de Vajda Gusztáv együttese Szentgyörgyi 15. percben esett találatával és kiváló védekezéssel 1-0-s győzelmet aratott. A Vidi U15 a 11. pozíciót foglalja el a tabellán és december 2-án a Vasas vendége lesz.

Videoton FC U14 - Puskás Akadémia U14 2-1 (0-1)

Hiába vezetett a 16. percben a Puskás Akadémia az U14-es bajnokság csúcsrangadóján, a közvetlen rivális DVSC után a PFLA-t is legyűrte óriási formában lévő gárdánk - erről a vidi.hu-n részletesebben is beszámoltunk. Petres Márk ezúttal nem talált be, de Menyhárt és Fiáth igen, így 2-1-re nyert a Vidi U14. Üröm az örömben, hogy a 11-2-1-es mérleggel, 42-5-ös gólkülönbséggel álló csapatunk hihetetlen módon továbbra sem éllovas, mivel a Debrecen 12-0-2-vel áll. Az utolsó idei körben a 9. Vasashoz látogatunk.

U19-es, U17-es, U16-os, valamint Női és leány csapataink már vagy korábban befejezték 2017-es szereplésüket vagy később lépnek pályára.

Author: Guber Péter