UTÁNPÓTLÁS

Kiütéses sikerrel előzte meg a Vasast U16-os csapatunk

5-0-ra nyert a rangadón Bencze Zsolt együttese, befejezte a naptári évet a leány U14. Utánpótlás-eredmények.

U19-es csapatunkat leszámítva - az ő bajnokijukat keddre halasztották - minden utánpótlás-gárda érdekelt volt a hétvégén, a legnagyobb sikert az U16-os fiúk aratták.

U17 II. osztály 13. forduló
2018. november 17. MOL Vidi FC - Vasas Kubala Akadémia 1-1 (1-1)
Bár a 27. percben gól- és emberhátrányban volt U17-es csapatunk, mégis pontszerzés lett a vége a 3. Vasas elleni találkozónak. Simek Péter csapata Hajdunger találatával egalizált, majd a döntetlent meg is tartotta, így 6. a tabellán. Az év utolsó előtti meccsén a közvetlen rivális, 7. helyezett Pécshez látogatunk.

U16 II. osztály 13. forduló
2018. november 17. MOL Vidi FC - Vasas Kubala Akadémia 5-0 (0-0)
Hatalmas, kiütéses sikert aratott U16-os csapatunk a 13. forduló rangadóján, ahol a Vidi a korábban jól menetelő Vasast fogadta Sóstón. A mieink a 3., az angyalföldiek a 2. helyről várták a találkozót, de az eredmény abszolút mást mutat: 0-0-s félidő után a második játékrészben Bozai kétszer, Fogas, Kövesdi és Szentgyörgyi egyszer-egyszer találtak be, kialakítva az 5-0-s különbséget. Az éllovas Kecskemét távolabb van, legközelebb a 10. Pécs fogadja Bencze Zsolt csapatát.

U15 I. osztály 13. forduló
2018. november 17. Pécsi MFC - MOL Vidi FC 1-2 (0-0)
Már most Pécsre látogatott viszont szárnyaló U15-ös gárdánk. Nagy Lajos és Horváth Zoltán együttese nagy küzdelemben, 2-1-re nyert a 15., 6 pontos PMFC ellen, így tapad az első helyezett PAFC-ra. Az utolsó előtti idei erőfelmérő a 14. Kaposvár otthonában vár ránk.

U14 I. osztály 13. forduló
2018. november 17. Pécsi MFC - MOL Vidi FC 0-0 (0-0)
Nem sikerült felülkerekednünk a sereghajtó Pécs csapatán. Disztl Milán edzette U14-es csapatunk akár a 11. pozícióba is felléphetett volna egy győzelemmel, de a hazaiak kitartottak, így 1 ponttal gazdagodtunk és jelenleg 14.-ek vagyunk. A 12., hosszú vereségi szériában lévő kaposváriak ellen ismételten megpróbálhatjuk megszerezni a három pontot a hétvégén.

Női labdarúgás

Leány U19 Kiemelt csoport 9. forduló
2018. november 18. ETO FC Győr - MOL Vidi FC 3-0 (2-0)
Érvényesítette a papírformát az ETO, a 3. helyezett győriek a 9. perctől kezdve vezetve szereztek három pontot a Vidi ellen. Gajdóczi Tibor tanítványai maradtak 7.-ek, miközben kisebb törés mutatkozik előttünk a tabellán. Legközelebb a 0 pontos, 1-64-es gólkülönbséggel álló Békéscsabával játszunk.

Leány U16 Kiemelt csoport 9. forduló
2018. november 18. Ferencvárosi TC - MOL Vidi FC 8-0 (5-0)
Hatványozottan igaz a Ferencvárosra az, amit fentebb a győriekre írtunk, hiszen a IX. kerületiek még nagyobb favoritnak számítottak: 8-0-0-s mérleggel, 51-4-es gólkülönbséggel érkeztek a találkozóra és elsőként a 2. minutumban mattolták a Vidit. A vége 8-0 lett, legközelebb az 5. ETO következik.

Leány U14 Észak-nyugati csoport 7. forduló
2018. november 18. Haladás-Viktória - MOL Vidi FC 3-1 (2-0)
A legutóbbi, Balatonfüred elleni sikert követően újabb remek mérkőzést játszott leány U14-es csapatunk, amely helyt állt a 2. helyezett Haladás otthonában. Fekete Csaba tanítványai mindössze kétgólos különbséggel maradtak alul az egyébként 54-7-es gólkülönbséggel álló szombathelyiek ellen, ezzel pedig be is fejezték a 2018-as naptári évet.

Author: Guber Péter