Végeredmény: Kaposvár - Videoton FC 2-0 (1-0)

Félórával a kezdés előtt elállt az eső, azonban a pálya talaja nagyon mély a hirtelen lehullott sok csapadék miatt.

93. perc
Vége a mérkőzésnek, kikaptunk 2-0-ra.

90. perc (sárga lap: Alexeev)
A cserejátékos első megmozdulása az volt, hogy felrúgta Brachit.

88. perc (csere: Pavlovic helyett Alexeev)
Ez volt az utolsó csere a mérkőzésen.

85. perc
Evandro 22 méteres lövése megpattant egy játékoson, de a hazaiak cserekapusát ez nem csapta be, és védeni tudott.

83. perc (sárga lap:Pavlovic)
Pavlovic szabálytalankodott Vaskóval.

82. perc (csere: Kulcsár helyett Farkas)
A mérkőzés egyik legjobbja jött le a hazaiaktól.

79. perc (csere: Hajduch helyett Horváth)
sérülés miatti kényszerű kapuscsere a hazaiaknál.

78. perc
Evandro majdnem megszerezte első gólját az NB I-ben, de a hazaiak kapusa nagy bravúrral védte közeli lövését. A kaposvári kapus meg is sérült a védés közben, ezért le kell cserélni.

76. perc
A Nemzeti Sport újságírói a Vidi teljes védelmét 4-esre osztályozták, a csapatból egyedül Tujvel kapott 6-ost a többiek érdemjegye 5-ös.

72. perc (csere: Vasziljevics helyett Nikolics)
Most már 3 Vidi-csatár a pályán.

70. perc
A TV-ben kikockázták a Kaposvár második gólját, és arra a megállapításra jutottak, hogy leshelyzetből született a gól, azonban ez az eredményen már nem változtat.

69. perc (gól 2-0, Peric)
Kulcsár beadását Peric 9 méterről, kapásból védhetetlenül lőtte a kapunkba.

67. perc
Balázs hozta helyzetbe Pericet, Brachi azonban menteni tudott.

65. perc
A csere óta többet birtokoljuk a labdát, de a gól és a gólhelyzet továbbra is hiányzik.

61. perc (csere: Mitrovics helyett Evandro)
Ahogy az előbb jeleztük érkezik Evandro mégpedig Mitrovics helyére. Mellettem ül a Nemzeti Sport újságírója, szemtelenül meglestem a Mitrovicsnak adott osztályzatot, ami 5-ös. A diákok az iskolában ennek az osztályzatnak örülnek, a labdarúgók már kevésbé.

59. perc
Peric szép mozdulattal fejelt 14 méterről kapura egy szélről érkező beadást, a labda azonban elkerülte a kapunkat.

57. perc
Joan, csapatunk másodedzője szólt a melegítő Evandronak, hogy "one minute", tehát hamarosan pályára léphet a fiatal portugál csatárunk is.

55. perc
Alves adott be a bal szélről, a hazaiak védője ügyetlen mozdulattal ért a labdába, majdnem nehéz helyzetbe hozta a kapusát.

51. perc (sárga lap: Balázs)
A kaposváriak játékosa sípszó után elrúgta a labdát, sárga.

50. perc
Mindkét csapatban több játékos is mezt cserélt a szünetben, ami nem is csoda, hiszen a vizes füvön sok volt a becsúszás, ennek következtében a játékosok meze átázott.

48. perc
Két hatalmas kaposvári helyzettel kezdődött a második félidő, mindkétszer Peric lőhetett volna gólt, azonban Tujvel remekül védett mind a két szituációban.

46. perc (Csere: Walter helyett Elek)
A szünetben Elek Ákos beállt Walter helyére.

45. perc
Vége az első félidőnek, a látottak alapján megérdemelten vezetnek a hazaiak 1-0-ra.

43. perc (sárga lap: Lipták)
Színes lett a félidő vége, ezúttal Lipták szabálytalankodott a szép cseleket bemutató Kulcsárral szemben, a kapunktól 22 méterre. A szabadrúgást a hazaiak játékosa fölé durrantotta.

41. perc (sárga lap: Gujic)
Gujic szabálytalankodott Gosztonyival, ez is sárga.

39. perc (sárga lap: Vaskó)
Vaskó rántotta le a kapunktól 30 méterre Kulcsárt, övé a mérkőzés első sárgája. A szabadrúgás veszélytelen volt a kapunkra.

37. perc
Sándor 18 méterről eresztett meg egy kemény balos löketet, azonban a hazaiak kapusa vetődve hárítani tudta az életerős lövést.

35. perc
Mezőnyjáték zajlik a pályán, az utóbbi percekben egyik kapu előtt sem alakult ki gólhelyzet.

31. perc
Gujic 28 méterről végzett el egy szabadrúgást, amit egyből kapura is lőtt. A labda Tujvel előtt a vizes füvön megcsúszott, de kapusunk vetődve védeni tudott.

28. perc
Örökmérleg: 12 bajnokin 6 kaposvári győzelem és 3 döntetlen mellett háromszor tudtunk nyerni Kaposváron. A gólarány 18-17 a Kaposvárnak.

25. perc
Túl az első félidő felén elmondható, hogy a hazaiaknak sikerült eddig jobban alkalmazkodniuk a mély, sáros talajhoz.

22. perc
Egy perc alatt négy veszélyes szögletet végezhettek el a hazaiak, szerencsére újabb gól ezekből a pontrúgásokból nem született.

20. perc
Mintegy 80-100 fehérvári szurkol kísérte el a csapatot Kaposvárra, és az 1-0-ás hátrány ellenére rendületlenül buzdítják a Vidit.

17. perc
Ismét egy Rákóczi-helyzet, Pavlovic hozta volna társát 100%-os ziccerbe, azonban védőink az utolsó pillanatban menteni tudtak.

13. perc (Gól 1-0, Peric)
Kulcsár szabadrúgását Peric fejelte 6 méterről a kapunkba.

12. perc
Az utóbbi percekben a mi térfelünkön zajlik a játék.

9. perc
A mérkőzés eddigi legnagyobb helyzetét a hazaiak hagyták ki. Balról érkezett egy beadás, amit Pavlovic fejelt középre, és a kaputól 4 méterre érkező Peric szerezhetett volna gólt, szerencsére nem tudott beleérni a labdába.

7. perc
Brachi végzett el veszélyes helyről - a hazai kaputól mintegy 20 méterre - egy szabadrúgást, a kaposvári kapus nem merte megfogni a labdát, visszaöklözte a mezőnybe. Közben újra elkezdett esni az eső.

5. perc
Eddig kisebb mezőnyfölényt sikerült kiharcolnunk, túl vagyunk már az első szögletünkön is, azonban igazán nagy helyzetet még nem sikerült egyik csapatnak sem kialakítania.

3. perc
A pálya bizonyos részein áll a víz a nagy esőzés miatt, ez nem fogja a játékosok dolgát megkönnyíteni.

1. perc
A hazaiak kezdték a találkozót.

19:59
Az időjárás rányomta a bélyegét a nézőszámra, körülbelül 1500-an lehetünk 1 perccel a kezdés előtt a stadionban.

19:55
Hamarosan kezdődik a mérkőzés, a két csapat játékosai már a játékoskijáróban várják, hogy Németh Ádám játékvezető elindítsa a menetet.

19:31
A pálya talaja a sok eső miatt nagyon mély, azonban jó hír, hogy félórával a kezdés előtt elállt az eső.

19:17
Továbbra is szakad az eső Kaposváron.

19:05
Sisa Tibor az alábbi 11 játékost nevezte a hazaiak kezdőjébe:
Hajduch - Okuka, Zsók, Bank, Gujic, Hegedűs, Pedro, Balázs, Peric, Pavlovic, Kulcsár

18:55
Íme a kezdőnk:
Tujvel - Brachi, Lipták, Vaskó, Horváth - Gosztonyi, Sándor, Mitrovics, Vasziljevics, Walter - Alves

Cserék: Somodi, Hidvégi, Polonkai, Evandro, Nikolics, Nagy, Elek

18:26
Megérkezett a csapat a stadionhoz. Megtudtuk azt is, hogy ma este fehér mezben, fehér nadrágban és fekete sportszárban lépünk pályára.

17:58
Néhány perc alatt nagy mennyiségű csapadék zúdult Kaposvárra, mely a stadion környékét sem kímélte. Nézze meg a Vidi TV felvételét, mely két órával a meccs előtt készült.