A szezon utolsó meccsét a DVTK ellen vívjuk

Az összecsapás vasárnap 16.30-kor kezdődik Sóstón, a Vidi II Gyulán zárja az idényt szintén vasárnap.

OTP Bank Liga 30. forduló
2014. június 1. vasárnap, 16.30: Videoton FC - DVTK

Ötödször találkozunk ebben a szezonban a miskolci csapattal, az őszi bajnoki (2-2) mellett kétszer a Magyar Kupában (0-0 és 0-1), egyszer pedig a Ligakupa döntőjében (1-2) játszottunk velük. A Diósgyőr az ötödik, mi a negyedik helyről várjuk a bajnokság utolsó fordulóját, a pontkülönbség azonban 6 egység, így helycserére biztosan nem kerül sor. Tomiszlav Szivics csapata vasárnap tizenegyesekkel elbukta a Magyar Kupa finálét az Újpest ellen.

NB III Közép csoport 30. forduló
2014. június 1. vasárnap, 18.00: Gyulai Termál FC - Videoton FC II

A hetedik helyezett Gyulához látogat a negyedik Vidi II. A fiatalok hétvégén 2-0-ra, vendéglátóink 1-0-ra nyertek, jó passzban várja tehát mindkét csapat a mérkőzést. Az őszi találkozón 0-0-s döntetlen született Székesfehérváron. A Vidi II a negyediknél jobb helyen már nem végezhet, hátránya ugyanis 6 pont a Honvéd II-vel szemben, előnye viszont csak 2 pont az ötödik Rákosmente előtt, így a győzelemmel biztosíthatná be jelenlegi pozícióját, döntetlen vagy vereség esetén már figyelni kell a 17. kerületi csapat eredményét.

Author: Acsai N. Ferenc